producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie posrebrzane, czy też z metali szlachetnych? Które z nich nabywamy częściej? Ta walka trwa już długo w tej branży. W tej chwili odważymy się odpowiedzieć na ten temat. Choć temat nie jest aż tak proste jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione gatunki wyrobów złotniczych mają ciekawe minusy, ale także powszechnie znane pozytywne aspekty noszenia.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj produkuje się takie modele z wyizolowanego metalu szlachetnego. Z tego powodu jest znacznie droższa. Wytwarza się taką biżuterię galwanizując rudy metali. Pozostaje znacznie dostojniejsza oraz dokładnie z tej przyczyny chętnie wybierają ją klienci bogatsi. Również istotne jest lokalizacja jej zbytu, najczęściej są to sklepy jubilerskie. Pozostaje ładnie wystawiona w podświetlonych, gablotach. W takcie jej zakupu zazwyczaj zainkasujemy piękne szkatułkę. W takim punkcie pomoc z pewnością pozostanie sympatyczniejsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym również nie należy nie pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria sztuczna – jest zazwyczaj wytwarzana ze amalgamatów metali pospolitych i wykańcza się ją niedużą warstwą srebra. Te wyroby raczej szybko tracą swój wygląd i klienci pozbywają się ich. Ich największa pozytywna strona to oczywiście niewielka wartość zakupu. Niestety mówimy, że może uczulać, bardzo często modele z domieszką chromu. Co ważne rodzaje sztucznej biżuterii pozostają wybitnie oryginalne ze względu na skład, bez owijania w bawełnę zdecydowanie łatwiej ją wyprodukować. Zestawy w tym wypadku z reguły składają się z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykonana, a także nie wywołuje reakcji skórnych. Jednak jest zdecydowanie więcej warta, co więcej nie niszczy się w takim tempie jak platerowana. Z drugiej strony modele biżuterii platerowanej są ładniejsze i tańsze. Który gatunek pozostaje lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow